VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE DEKTALENT 2026
Dne 24. června 2026 proběhlo na naší škole vyhlášení výsledků prestižní soutěže DEKTALENT, určené pro žáky 3. ročníků středních průmyslových škol stavebních z České a Slovenské republiky. Soutěž dává prostor nejlepším ročníkovým projektům a ukazuje, že stavebnictví je moderní a perspektivní obor.
Dva žáci naší školy postoupili do zemského kola, které se uskuteční na Fakultě stavební VUT v Brně. Zde poměří své síly s nejlepšími studenty z Moravy a Slovenska. Vítězem je František Dvořák – připravovala Ing. Šoupalová Chytilová, druhý postupující je Dominik Valent – připravoval Ing. Šoupal. Oběma postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole soutěže.
Ing. Kamil Šoupal
