Aktuality

Aktuality

"CNCéčkaři" ZAHÁJILI STUDIUM NA NAŠÍ ŠKOLE

12. 9. 2022|Informační sdělení

Po dvou letech příprav se naší škole podařilo zahájit dne 1. září 2022 výuku nové specializace již zavedeného učebního oboru Obráběč kovů, která se nazývá PROGRAMOVÁNÍ A OBSLUHA CNC STROJŮ A ROBOTICKÝCH PRACOVIŠŤ.

Fotografie ze slavnostního zahájení nového školního roku
Fotografie ze slavnostního zahájení nového školního roku

Vzhledem k výjimečnosti vybavení naší školy nabízíme tento vzdělávací program jako jediná odborná škola v České republice. O atraktivnosti tohoto tříletého učebního programu "ukončeného" výučním listem a důsledně zaměřeného na moderní CNC technologie svědčí nejen počty odevzdaných přihlášek a přijatých žáků, ale i pozitivní ohlas odborné veřejnosti.

Věříme, že zájem žáků základních škol našeho regionu o studium specializace Programování a obsluha CNC strojů a robotických pracovišť bude v budoucnosti narůstat a tento tříletý vzdělávací program se stane trvalou součástí širokého spektra studijních i učebních oborů, které Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov nabízí.

Fotogalerie